Plavecký kurz pro rok 2024 


Nový kurz začíná dne 26. 3. 2024 - 28. 5. 2024


 Výcvik bude mít 10 lekcí a konec bude 28. 5. 2024. Cena za 10 lekcí je 2 700,- Kč.

Začátečníci tzn. rybičky budou mít výcvik v malém  a delfínci už ve velkém bazénu.

Zápis dětí je elektronický přes přihlašovací formulář na www.cestakesportu.cz

Po registraci v online formuláři jste automaticky zařazeni do kurzu s nástupem dne 26. 3. 2024 .  Prosím dostavte se 15minut před zahájením daného kurzu!

UPOZORNĚNÍ !!!!

Při přihlášení na DELFÍNI prosím použijte formulář Rybičky a ve formuláři rozbalíte roletku a zakliknete Delfínci, omlouváme se za vzniklé problémy, ale je to v řešení.

Děkujeme

5 bodů, proč mají rodiče nechat naučit děti plavat v plavecké přípravce

 1. Bezpečnost a Prevence: Jednou z hlavních příčin úmrtí u dětí je utonutí. Učení plavání od raného věku může snížit riziko tohoto nebezpečí. V případě, že se dítě dostane do situace, kdy je voda hrozbou, bude moci lépe reagovat a plavec ve znalostech mu může zachránit život.

2. Zvýšení Fyzické Kondice: Plavání je excelentní všestranný sport, který zlepšuje sílu, vytrvalost a flexibility. Tím, že děti začnou plavat v mladém věku, se budou vyvíjet zdravěji a fyzicky silněji.

3. Rozvoj Sociálních Dovedností: Plavecké přípravky často zahrnují skupinové lekce. To podněcuje děti k interakci s ostatními a rozvíjí jejich sociální dovednosti. Také se mohou naučit cenné lekce týkající se týmové práce a spolupráce.

4. Zvýšení Sebevědomí: Učení se novým dovednostem a zdolávání výzev při plavání může výrazně zvýšit sebevědomí a sebeúctu dítěte. Úspěch ve vodě může vést k většímu sebevědomí na pevnině.

5. Rozvoj Mentálních Dovedností: Plavání může také pomoci rozvíjet mentální dovednosti. Je to sport, který vyžaduje strategii, soustředění a disciplínu. Tyto dovednosti se pak mohou přenést do školy a dalších aspektů života dítěte. Nové kurzy plavání - začátečníci od 5 let- RYBIČKY Info o kurzu  - kurz je určen pro děti od 5 let, které se začínají kamarádit s vodou. Cílem kurzu je, aby dítě  dokázalo ponořit hlavu pod hladinu, zvládlo základy stylu kraul a část stylu znak. V tomto kurzu především děti seznamujeme s vodou.


Termín: 26. 3. 2024 - 28. 5. 2024
nebo dle individuální dohody, čas: 16 - 17 hod.

Cena: 10 lekcí /2 700,- Kč 
Počet volných míst: 15

Přihláška na kurz
 Nové kurzy plavání - mírně pokročilí od 5 let a plavci od 5 let - DELFÍNIInfo o kurzu - kurz je určen pro mírně pokročilé plavce a plavce. Cílem kurzu je zdokonalení techniky kraul, znak a nově přidáváme základy stylu prsa.

Vzhledem k situaci při rekonstrukci bazénu bude výcvik veden v malém bazénku. Budeme se zaměřovat hlavně na správnou techniku jednotlivých stylů, zbytek výcviku ( skoky a obrátky) budeme cvičit po otevření velkého bazénu :-).


Termín: 26. 3. 2024 - 28. 5. 2024 nebo dle individuální dohody, čas: 17 - 18 hod.
Cena: 10 lekcí /2 700,- Kč
Počet volných míst: 15


Přihláška na kurz