Děkujeme našim sponzorům za podporu oddílu FAST FINS a spolku Cesta ke sportu z.s.

FAST FINS CZ

Více o nás zde: Magazín

Mistrovství ČR Zlín 2023

Přepište historii. FAST FINS veze z MČR ve Zlíně 42 medailí!

Ve dnech 26. - 28.5. 2023 proběhlo mistrovství ČR v plavání s ploutvemi ve zlínském bazénu. Přerovský oddíl FAST FINS se ho zúčastnil s 11 závodníky. Náš cíl byl překonat loňský úspěch, a to získání celkem 33 medailí. Ziskem 42 medailí se nám to podařilo a zařadili jsme se mezi nejúspěšnější oddíly v Česku. Na minulém mistrovství nás medailově táhla hlavně juniorská reprezentantka Julie Dočkalová, Jindřich Baďura, Pavel Zimmermann, Nela Ryšavá a letos se k těmto stálicím přidali i Andrea Zimáčková a Richard Váňa. Oba byli s počtem 3 mistrovských titulů naši nejlepší závodníci a výrazně také přispěli k 2 mistrovským titulům ve štafetě 4x50 PP a 4x100 PP.

Mezi nejmladšími se začaly výrazně prosazovat Kateřina Staňková, Lucie Stojanová, Amálie Šeránková a Kristýna Vaculová. Kateřina ziskem 3 medailí z individuálních startů byla z našich závodnic nejlepší, ale zbytek jí velmi důrazně konkuruje a jsou výsledkově velmi blízko. Našimi nejmladšími plavci byli Hynek Rubáč a Kristýna Vaculová, kteří získávali cenné zkušenosti a  zároveň byli důležitým článkem do štafety. Bronz ze štafety na 4x50 ve složení Staňková, Stojanová, Šeránková a Rubáč je nejlepším příkladem vyrovnané výkonnosti a tito plavci patří k velkým nadějím našeho klubu do budoucna. Tímto děkujeme všem trenérům, rodičům a sponzorům za podporu a těšíme se na další úspěchy našich plavců.